Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné sprchové kouty skleněné dveře skleněné zábradlí skleněné schody - GLASY

O firmě

Historie společnosti se začala psát v roce 1992

Společnost SVOBODA sklenářství se sídlem v Pohořelicích byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 2002. Nezačala však na zelené louce, ale navázala na desetiletou podnikatelskou činnost v oblasti klasického zpracování plochého skla. Od 90. let se podnikatelské aktivity dobře rozvíjely. Firma postavila výrobní haly, pořizovala nové technologie a postupně rozšiřovala nabídku služeb.

V současnosti se zabýváme širokým spektrem činností, od klasického zpracování skla v interiéru přes výrobu dvojskel a trojskel až po kompletní opláštění administrativních budov. Stále se zvyšující zájem o interiérové prvky, jako jsou skleněná schodiště, skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné sprchové kouty a podobné designové instalace, vyvolal potřebu rozšířit výrobu. Netrvalo dlouho a vznikla nová značka právě pro tyto produkty Glasy. Nyní produkty Glasy prodáváme v ČR i zahraničí.

Navazujeme na tradici značky Liberta

K současné firmě se váže zajímavá historická souvislost. Vzpomenete si na firmu Liberta? Pamatujete si na kočárky, pletené košíky a kola značky Liberta? Firmu Liberta založil v roce 1924 v Mělníku Antonín Svoboda, pradědeček majitele firmy SVOBODA sklenářství / Glasy. Zejména dětské kočárky Liberta se staly od konce 30. let 20. století módním artiklem doby a byly vyhledávány nejen domácí, ale i zahraniční klientelou z celé Evropy. Společnost Liberta s úspěchem rostla, měla dokonce vlastní fotbalový klub. V roce 1948 byla znárodněna, ale ještě dlouho pak pokračovala ve výrobě.

Majitel společnosti SVOBODA sklenářství se rozhodl – přesto, že se jedná o zcela jiné zaměření podnikatelské činnosti – zachovat tradiční značku Liberta patřící jejich předkům. Historie této slavné značky nás inspiruje a zároveň samozřejmě zavazuje k tomu, abychom jí svou vytrvalostí a vynikajícími pracovními výkony, přestože se pohybujeme ve zcela jiné podnikatelské oblasti, dělali pouze to nejlepší jméno.

Naše vize, cíle a postupy

Společnost SVOBODA sklenářství, s. r. o., se zabývá komplexním zpracováním plochého skla. Máme bohaté zkušenosti v oblasti výroby a dodávek izolačních dvojskel a trojskel, bezpečnostních skel, tvrzených i vrstvených, skel protipožárních, ohýbaných, potištěných a interiérových. Ze všech těchto typů skel vyrábíme na míru interiérové a exteriérové instalace. Jsme schopni vyrobit a následně dodat a namontovat požadovaný produkt přesně dle požadavků našich zákazníků.

Špičkové moderní technologie. Díky moderním technologiím dokážeme opracovávat sklo v krátkém čase a ve vynikající kvalitě. S pomocí našich moderních technologií lze vyrobit ze skla téměř vše.

‒ Sklo opracováváme broušením, leštěním, vrtáním, fazetováním a pískováním. Nově pořízené technologie nám nyní umožňují ploché sklo dále opracovávat na moderním CNC stroji a vrstvit ve vrstvicí peci. Dokážeme sklo potisknout jakýmkoliv plnobarevným motivem.

‒ Pomocí zařízení na vrstvení skla zajistíme širokou škálu vrstvených skel v různých složeních a tvarech, včetně skel pochozích, zábradelních, skleněných schodnic atd. Pro výrobu izolačních skel používáme výhradně materiály se špičkovými parametry. 

Profesionální přístup. Veškeré odborné práce jsou prováděny zkušenými a kvalifikovanými pracovníky, kteří získali příslušné certifikáty výrobců a dodavatelů. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce, proto dbáme zejména na zachování a dodržování příslušných technologických postupů, dohodnutých termínů a rozpočtu.

Odborný rozvoj. Pro svou činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky a registrace. Sledujeme inovační trendy a novinky oboru, průběžně se proškolujeme v nových technologiích a postupech. Průběžně modernizujeme a vylepšujeme technické zázemí firmy, používáme kvalitní materiál, stroje a vybavení. Jsme členem mezinárodní skupiny SANCO®, výkonné aliance středně velkých výrobců izolačního skla na vnitřním trhu v rámci EU.

 

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.

 

 

 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.