Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné posuvné dveře Glasy - kvalitní materiály, na míru za výhodnou cenu - GLASY

Skleněné posuvné dveře

 

Jakýkoliv design, velikost i kování - neomezené možnosti

Uvítali byste optické zvětšení nebo prosvětlení místnosti v bytě či kanceláři, potřebujete ušetřit místo? Moderní a elegantní skleněné posuvné dveře jsou řešením, které opticky zvětší i ty nejmenší prostory a současně zachovají soulad s designovým konceptem celé místnosti. Posuvné dveře vyrábíme z prvotřídního bezpečnostního skla a doplňujeme kvalitním kováním. Umíme vyrobit dveře i nestandardních rozměrů a povrchově upravit mnoha způsoby.

I přesto, že každá zakázka na míru je jedinečná, naše ceny vás příjemně překvapí. Požádejte o kalkulaci zdarma.

  • Skleněné posuvné dveře navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné posuvné dveře vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné posuvné dveře nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do vašich prostor.

skleněné posuvné dveře
skleněné posuvné dveře

Výhody posuvných dveří Glasy

Posuvný systém otevírání těchto skleněných dveří ušetří místo potřebné pro otevírání klasických dveří. Jejich skleněné provedení navíc propustí do místnosti velké množství světla, čímž ji nejen prosvětlí, ale především opticky zvětší a dodá jí vzdušnost.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Funkčnost. Skleněné dveře jsou stejně funkční jako běžné dveře, ale můžou být současně i designovouozdobou. Záleží jen na vašem vkusu a kreativitě. I za skleněnými dveřmi lze udržet pocit soukromí. Posuvné dveře je totiž možné vyrobit z průsvitného skla, které propouští světlo, ale jinak je téměř neprůhledné. Podívejte se na naši galerii.

• Ochrana soukromí. Míra průhlednosti dveří je dána technologií úpravy skla. Nejčastěji jsou používány tyto varianty:

‒ Průsvitné sklo – toto sklo brání pohledům zvědavých kolemjdoucích lidí, protože je téměř neprůhledné, ale nebrání přístupu světla do místnosti a neomezuje tak její vzdušnost. ‒ Ornamentní sklo–rozostří dění za dveřmi a chrání tak vaše soukromí. Navíc je designově velmi zajímavé a často se využívá i na nejrůznější designové doplňky.

‒ Pískování – jde o úpravu, při které je působením částic křemičitého písku do skla vypískován grafický prvek (např. geometrické tvary, listy). Okolí tohoto grafického prvku je pak po pískování průsvitné, avšak ne průhledné. Výběr ornamentů a jejich tvarů je neomezený.

• Bezpečnost. Rodiče malých dětí někdy váhají, zda budou skleněné dveře dostatečně odolné i při dětských hrách. Můžeme vás ujistit, že jsou téměř nerozbitné. A pokud by i došlo k této velmi nepravděpodobné situaci, technologie výroby bezpečnostního skla na to pamatuje a nehrozí poranění střepy.

• Bezpečnostní sklo. Vyrábíme vlastní bezpečnostní sklo dvou typů: vrstvené nebo tvarově tvrzené. Oba typy skel se skládají z několika vrstev běžného skla, mezi něž se vkládá vhodná mezivrstva. Mezivrstvou bývají ve většině případů speciální PVB fólie, které mohou být čiré i barevné. S barevnými fóliemi je možné vyrobit takové dveře, které ideálně zapadnou do designu vaší kanceláře nebo vašeho domu. Fólie ale mají současně bezpečnostní charakter. Skleněné dveře nejen zpevňují, ale v případě jejich rozbití drží všechny střepy pohromadě a eliminují riziko zranění.

Glasy  rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu. Skleněné posuvné dveře nainstalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč si pořídit skleněné posuvné dveře na míru - Glasy?

Především proto, žesklo je stejně funkční jako jiné materiály, ale navíc si posuvné dveře můžete navrhnout podle svého přání a potřeb. Určit jejich rozměr, vzhled, průhlednost, barvu, potisk či ozdobit vlastními motivy. Posuvné skleněné dveře snadno stylově začleníte do bytu, kanceláře, koupelny nebo komerčních prostor.

Silné stránky skla jako materiálu:

• moderní vzhled – jednoduchost a elegance
• možnost stylového a barevného sladění s celkovým designem zařizovaných prostor
• pevnost a dlouhá životnost bezpečnostního skla
• dostatek světla,ale současně ochrana soukromí
• snadná údržba

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


 

Výběr realizovaných skleněných sprchových koutů

Skleněné posuvné dveře se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás 

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

skleněné markýzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.