Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné obklady Galsy - kvalitní materiály, rychlá výroba, příznivá cena - GLASY

Skleněné obklady – originální design

 

Na míru a za příjemnou cenu

Uplatňujete rádi svou kreativitu a vlastní nápady při zařizování domu, bytu nebo firemních prostor? Potřebujete sjednotit design jedné či více místností nějakým jednotícím prvkem? Vyzkoušejte skleněné obklady, uplatníte je nejen v kuchyni a koupelně, ale i na nábytku, např. skříni či stolku, jako osobitý motiv. Jsou moderní náhradou běžných keramických obkladů a jiných materiálů, neboť nabízejí nekonečné možnosti barev a tvarů.

I přesto, že každá zakázka na míru je jedinečná, naše ceny vás příjemně překvapí. Požádejte o kalkulaci zdarma.

  • Skleněné obklady navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné obklady vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné obklady naisntalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.

skleněné obklady
skleněné obklady

Výhody skleněných obkladů Glasy

Barevná skla, která se používají na interiérové obklady,představují jednoznačně nový trend ve světě interiérového designu. Pomocí barevného skla lze snadno nahradit běžné keramické obklady. Díky velké škále pastelových, pestrých či kovových odstínů jsou barevná skla moderním a maximálně kvalitním řešením pro soukromé i firemní interiéry. Skleněné obklady dodají kuchyni či koupelně nadčasový vzhled. Tyto materiály však je možné použít i na nábytek, jako jsou například vestavné skříně, konferenční stolky, pracovní desky, nebo na obklady celých stěn.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Kvalitní sklo. Pro skleněné obklady je využíváno kvalitní barevné sklo, které je technologicky vyvinuto právě pro různé využití v interiérech.

‒ Barevné lakované sklo LACOBEL je sklo float pokryté na jednom povrchu vysoce kvalitním, neprůhledným lakem, který neobsahuje žádné těžké kovy ani škodlivé chemikálie, a je tak šetrný k životnímu prostředí. Lakovaná plocha s efektem zrcadlení vytváří optický dojem hloubky a světla. Tato skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání a dobrou kompatibilitou s různými druhy silikonů. Bez ohledu na dobu používání nemění svůj vzhled.

‒ Lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou MATELAC je sklo, jehož jedna strana je matovaná nástřikem vysoce kvalitní kyseliny a druhá lakovaná. Jde o velice esteticky zajímavé sklo pro jeho saténový vzhled. Tato skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání a dobrou kompatibilitou s různými druhy silikonů. Bez ohledu na dobu používání nemění svůj vzhled.

• Rozmanité možnosti barev a tvarů. Naše moderní technologie výroby barevného skla umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv odstín, barvu a tvar skla. Skleněné obklady tak můžete vhodně sladit s designem interiéru, případně vytvořit jednotící motiv, který se opakuje na různých místech bytu či daných prostor. Podívejte se na naši galerii.

• Bezpečnost. Pro zvýšení ochrany jsou obě varianty skel k dispozici také v bezpečnostní verzi SAFE. Na lakovanou stranu skla se v této verzi nanáší speciální polypropylenová SAFE fólie, která chrání lak a v případě rozbití skla zabraňuje dalším škodám či zranění – střepy zůstanou přilepeny k fólii.

Glasy = rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu. Skleněné obklady instalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč si pořídit skleněné obklady Glasy?

Především proto, že zdůrazňují moderní vzhled interiéru. Lze je využít v mnoha designových variantách a sladit s jinými prvky ze skla. Umí vyvolat dojem luxusního prostředí.

Silné stránky skla jako materiálu:

• moderní vzhled – jednoduchost a elegance
• výborná barevná stabilita, vysoká odolnost
• možnost stylového a barevného sladění s celkovým designem zařizovaných prostor
• snadná údržba– například stopám po zasychání kapek vody se předchází už v průběhu výroby skla nanesením ochranného filmu ClearShield® (navíc se tím zvyšuje také odolnost skla)

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


 

Výběr realizovaných skleněných obkladů

Skleněné obklady se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás 

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

skleněné markýzy

 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.