Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné sprchové kouty na míru za příjemnou cenu - GLASY

Skleněné sprchové kouty

 

Originální sprchové kouty na míru za příjemnou cenu

Dáváte přednost osobitosti a originalitě před sériovou výrobou? Uplatňujete rádi svou kreativitu a vlastní nápady při zařizování domu či bytu? Potřebujete sladit design koupelny, má vaše koupelna nestandardní rozměry? Pak si pořiďte originální skleněný sprchový kout zhotovený na míru. Skleněné sprchové kouty vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů s dlouhou životností a snadnou údržbou.

I přesto, že každá zakázka na míru je jedinečná, naše ceny vás příjemně překvapí. Požádejte o kalkulaci zdarma.

  • Skleněné sprchové kouty navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné sprchové kouty vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné sprchové kouty naisntalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek.

skleněné sprchové kouty
skleněné sprchové kouty

Výhody skleněných sprchových koutů Glasy

Hlavním posláním sprchového koutu je vytvořit příjemné místo pro kvalitní hygienu, ale i intimní prostor pro účinnou relaxaci a regeneraci. Pokud je to ještě umocněno vysokou estetikou prostředí a minimálními nároky na údržbu, sprchovat se v takovém koutu je potěšení.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Odolnost a trvanlivost. Vysoká kvalita skla zaručuje, že sprchový kout můžete mít mnoho let, aniž se to na jeho vzhledu projeví. Používáme speciální transparentní sklo pro sprchové kouty a zástěny se snadnou údržbou, kterou zajišťuje speciální antikorozní povlak. Tento povlak není nanášen dodatečně ale je na skle již z výroby plochého skla. Výrobce tohoto skla poskytuje 10 letou záruku na ochranu proti korozi. Na spchové kouty a zástěny používáme kvalitní německé kování na které poskytujeme záruku 5 let.

• Neomezené portfolio skel a barev. Vyberte si sklo v čirém nebo matném provedení, případně v různých barevných kombinacích. Máte rádi ornamentní sklo? Chcete mít na skle vlastní motivy či nápisy? Moderní technologie zpracování skla umožňují splnit rozmanité požadavky na barvu, tvar a povrchovou úpravu skla.

• Variabilita tvarů a typů. Stěny koutu či dveře sprchového koutu mohou být rovné či zaoblené. Je možné si vybrat otevírací díl s posuvným systémem nebo dveře klasicky otevírací, otočné či skládací. Je možné vyrobit téměř jakýkoliv tvar a dosáhnout tak výjimečného vzhledu.

• Prostorová adaptabilita. Přizpůsobíme skleněný sprchový kout vašemu prostoru – není třeba nic bourat, sprchové kouty vyrábíme i do prostor nestandardních rozměrů. Je možné zvolit různé varianty provedení, například kout celoskleněný, čtvrtkruhový nebo rohový, zcela dle vašich potřeb a vkusu.

• Osobitost a originalita. Každý skleněný sprchový kout na míru je originál zhotovený podle vašeho přání. Hygienická očista, relaxace a estetický prožitek v jednom. Podívejte se na naši galerii.

Rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu.

Skleněné zábradlí nainstalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice.
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč si pořídit skleněný sprchový kout na míru - Glasy?

Především proto, že ideálně spojuje funkčnost a pěkný vzhled. Koupelna je místem, kde si každý rád dopřeje uvolnění a regeneraci sil po celodenním shonu a stresu. Proto by prostředí koupelny i samotného sprchového koutu mělo být praktické a příjemné.

Silné stránky skla jako materiálu:

moderní vzhled – jednoduchost a elegance
evokuje pocit čistoty
mnoho variant provedení umožňuje stylové a barevné sladění s celkovým designem koupelny
dostatek světla odstraňuje pocit stísněnosti
snadná údržba – například usazování vodního kamene a zasychání kapek vody se předchází už v průběhu výroby skla nanesením ochranného filmu ClearShield® (navíc se tím zvyšuje také odolnost skla)

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.
 

Výběr realizovaných skleněných sprchových koutů

Skleněné sprchové kouty se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás 

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.