Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
skleněné stěny na míru Glasy - výhodná cena, kvalitní materiály - GLASY

Skleněné stěny

 

Vyrobíme jakýkoliv rozměr i dekor

Potřebujete v bytových nebo komerčních prostorách upravit dispozici místností? Vylepšit celkový estetický vzhled firemních prostor? Instalováním skleněných stěn se vám podaří sloučit praktický záměr a moderní design. Díky pokrokovým technologiím jsme schopni vyrobit skleněnou stěnu s jakýmkoliv povrchem, včetně velmi žádaného celopotisku. Podívejte se na ukázky v naší galerii.

I přesto, že každá zakázka na míru je jedinečná, naše ceny vás příjemně překvapí. Požádejte o kalkulaci zdarma

  • Skleněné stěny navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné stěny vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné stěny naisntalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.

skleněné stěny
skleněné stěny

Výhody skleněných stěn Glasy

Skleněné stěny jsou elegantním a vzdušným řešením v moderních kancelářích i rodinných domech. Jsou sestaveny z několika pevných nebo pohyblivých dílů z bezpečnostního certifikovaného skla. Volbou skla a jeho povrchové úpravy můžete nastavit míru průhlednosti stěny, i když propustnost světla do místnosti zůstává zachována.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Čiré sklo i barevná pestrost. Při výrobě skleněných stěn jsou mezi jednotlivé tabule skla vkládány speciální PVB a EVA fólie. Tyto fólie mohou být čiré i barevné. Lze tak vyrobit i barevné skleněné stěny, které doplní design každého interiéru. Velmi žádanou variantou jsou ESG tvrzená skla.
ESG - tepelně tvrzené sodnovápenatokřemičité bezpečnostní sklo podle normy ČSN EN 12150. Jedná se o sklo, u kterého bylo řízeným procesem ohřevu a ochlazení vyvoláno permanentní povrchové tlakové napětí s cílem značně zvýšit odolnost proti mechanickému a tepelnému namahání a získat předepsané vlastnosti rozpadu. V případě rozbití se tepelně tvrzené sodnovápenatokřemičité bezpečnsotní sklo rozpadá na množství drobných úlomků, jejichž hrany jsou obecně tupé. 

• Bezpečnost. Kromě estetického hlediska mají fólie ve skle i bezpečnostní charakter. Podporují pevnost skla a v případě rozbití skleněné stěny, i když je to velmi nepravděpodobné, drží jednotlivé střepy pohromadě, aby nedošlo k poraněním. Ani u velkoplošných skleněných stěn není třeba se obávat o bezpečnost. Bezpečnostní sklo poskytuje účinnou ochranu před vloupáním a nebezpečím poranění. Vrstvené bezpečnostní sklo zůstává i po pokusu o vloupání v rámu a nevznikne žádný otvor pro vniknutí zloděje.
V případě rozbití ESG skla se tabule rozpadne na tisíce malých částí, které nejsou nebezpečné, nedojde k poranění.

• Ochrana soukromí. Většina z nás si asi řekne, jak nás může klasická prosklená stěna uchránit od pohledů kolemjdoucích či kolegů ve vedlejší kanceláři? Jak je možné mít za skleněnými stěnami soukromí? Záleží na použitém skle a jeho dalších úpravách, kterými lze regulovat míru průhlednosti skla. Například ornamentní nebo průsvitné sklo dokonale chrání vaše soukromí, není průhledné, ale zároveň propouští světlo, takže místnost zůstává světlá a vzdušná.

• Originální úpravy skla. Ochranu vašeho soukromí mohou posílit také dodatečné úpravy skla, jako je např. pískování. Obě úpravy skla jsou nejen efektivní s ohledem na ochranu soukromí, ale zároveň podpoří design místnosti a dodají mu nádech jedinečnosti a luxusu. Podívejte se na naši galerii.

• Rozdělení velké místnosti. Často jsou skleněné stěny používány za účelem rozdělení jedné velké místnosti na několik menších. Důvodů,proč se k této úpravě používají skleněné, ne sádrokartonové nebo zděné stěny, je několik. Mezi ty hlavní patří jednodušší montáž skleněných stěn a jejich moderní vzhled. Především se však s jejich využitím zachovává vzdušnost, původní světelné podmínky a prostornost jednotlivých nově vzniklých menších místností. Velmi příhodné jsou pro tento typ využití průsvitné nebo pískované skleněné stěny. Ty totiž prostory nejen oddělí, ale každé místnosti dodají osobní soukromí.

• Spojení malých místností. Můžeme zvolit také opačný postup, a sice optické spojení několika menších místností. Využitím skleněných stěn dodáte i těm nejmenším prostorám velikost, vzdušnost a eleganci. Pro tyto účely jsou nejvhodnější klasická průhledná skla, a to i v různých barevných variantách. Je možné také využít ornamentní sklo, které je téměř průhledné, takže místnosti opticky spojí. Obraz za sklem je však rozostřený a je tak chráněno vaše soukromí.

Rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu.

Skleněné stěny nainstalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice.
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč řešit prostorové uspořádání skleněnými stěnami Glasy?

Především proto, že podtrhují vzdušnost, světlost a celkový moderní design bytových i komerčních prostor. Lze je využít v mnoha barevných variantách a řešit s nimi dispoziční uspořádání místností. Bezpečnostní skla chrání nejen před vloupáním. Splňují i všechny požadavky na prosklení nad hlavou a prosklení chránící před pádem v obytných domech, zimních zahradách a veřejných budovách, které ukládá stavební zákon.

Silné stránky skla jako materiálu:

• moderní vzhled – jednoduchost a elegance
možnost stylového a barevného sladění s celkovým designem zařizovaných prostor
pevnost a dlouhá životnost speciálního bezpečnostního skla
• dostatek světla, ale současně ochrana soukromí
snadná údržba

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


 

Výběr realizovaných skleněných stěn

Skleněné stěny se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

skleněné markýzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.