Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné markýzy Glasy - vysoká kvalita, příznivá cena - GLASY

Skleněné markýzy

 

Skleněné markýzy od malých rozměrů po několikametrové

Chybí vstupnímu prostoru vašeho domu či firmy ochrana proti dešti a sněhu nebo slunci? Nechcete ale narušit architektonický vzhled objektu? Pak zvolte skleněnou markýzu, která bude estetickým doplňkem domu, ale současně poskytne funkční ochranu proti nepříznivému počasí. Je vhodnou volbou jak pro plánované novostavby, tak při dodatečné instalaci na moderní i historické budovy. Na výrobu markýz používáme speciální bezpečnostní sklo a kvalitní kování z ušlechtilých materiálů, které nerezaví.

  • Skleněné markýzy navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné markýzy vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné markýzy naisntalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.

skleněné markýzy
skleněné markýzy

Výhody skleněných markýz Glasy

Skleněné markýzy ideálně spojují, stejně jako další výrobky ze skla, funkčnost a estetický vzhled. Působí nenápadně, a přitom elegantně. Vyhovují dnešnímu trendu jednoduchosti a minimalismu. Lze si zvolit velikost markýzy a povrchovou úpravu skla v souladu s vaším architektonickým záměrem.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

 Odolnost a dlouhá životnost. Na výrobu markýz používáme lepené bezpečnostní sklo, které se skládá ze dvou nebo více skel tvrzených s použitím bezpečnostní fólie. Sklo je odolné proti zatížení sněhem, krupobití, pádu ledových rampouchů, ale i intenzivnímu slunečnímu záření. Fólie zaručuje bezpečnost, protože i při násilném rozbití skla se sklo nevysype a drží na fólii.

• Volba skla markýzy. Můžete si zvolit sklo čiré, s mléčnou nebo barevnou fólií, s potiskem (hustotou vzorku lze usměrnit míru ochrany proti slunci) nebo s využitím barevných skel. Markýza může být z jednoho nebo více skel, to znamená, že její velikost se může pohybovat od desítek centimetrů po několik metrů. Podívejte se na naši galerii.

• Volba konstrukce. Nejčastějšími dvěma způsoby instalace jsou markýzy zavěšované s táhly nebo systém dvou konzol. Je však možné instalovat i celoskleněné samonosné markýzy bez podpůrné konstrukce nebo atypické markýzy s podpůrnou ocelovou konstrukcí. Každá konstrukce je esteticky specifická a lze ji cíleně využít pro architektonický soulad s objektem podle jeho typu a účelu.

• Mnoho variant využití. Skleněné markýzy výrazně zlepšují estetický vzhled rodinných domů, firemních sídel, obchodních domů i restaurací. Dokážou vhodně zastínit vstupní prostory, terasy, balkony a vytvořit příjemné prostředí pro pobyt ve stínu. Markýzy instalované nad výkladními skříněmi chrání zboží před slunečním svitem a zlepšují nákupní komfort zákazníků. Lze je využít také jako reklamní plochu.

Glasy = rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu. Skleněné markýzy instalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč si pořídit skleněné schodiště Glasy?

Především proto, že umocňuje moderní vzhled bytových i komerčních prostor. Je prvkem, který lze využít v mnoha designových variantách a začlenit do stávajícího architektonického stylu. Umí vyvolat dojem luxusního prostředí. 

Silné stránky skla jako materiálu:

• moderní vzhled – jednoduchost a elegance
• možnost stylového a barevného sladění s celkovým designem zařizovaných prostor
• pevnost a dlouhá životnost speciálního skla
• snadná údržba
• využití ve venkovních prostorách i v interiérech

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


 

Výběr realizovaných skleněných markýz

Skleněné markýzy se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás 

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

skleněné markýzy

 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.