Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/dibi.php:1) in /data/web/virtuals/231404/virtual/www/tridy/obecne.php on line 92
Skleněné dveře - kvalitní materiály, rychlá výroba, příznivá cena - GLASY

Skleněné dveře – bezpečné i pro děti

 

Na míru a za příjemnou cenu

Plánujete rekonstrukci či vybavujete nové prostory a zvažujete pořízení dveří ze skla? Líbí se vám jako moderní doplněk interiéru, ale nejste si jisti jejich odolností a bezpečností? Vysvětlíme vám, že obavy nejsou na místě. Dveře vyrábíme z prvotřídního bezpečnostního skla a doplňujeme kvalitním kováním. Umíme vyrobit skleněné dveře standardních i nestandardních rozměrů a povrchově upravit sklo mnoha způsoby – jako čiré, matné nebo plno barevné, s potiskem i ornamenty.

I přesto, že každá zakázka na míru je jedinečná, naše ceny vás příjemně překvapí. Požádejte o kalkulaci zdarma.

  • Skleněné dveře navrhneme podle vašeho přání.
  • Skleněné dveře vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.
  • Skleněné dveře nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoliv prostor.

skleněné dveře
skleněné dveře

Výhody skleněných dveří Glasy

Skleněné dveře jsou moderním prvkem, který je stále více využíván jak v kancelářských prostorách, tak i v rodinných domech. Oblibu si získaly skleněné dveře pro svou eleganci a vzdušnost, kterou dodávají každé místnosti, v níž jsou využity.

Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Funkčnost. Skleněné dveře jsou stejně funkční jako běžné dveře, ale můžou být současně i designovou ozdobou. Záleží jen na vašem vkusu a kreativitě. I za skleněnými dveřmi lze udržet pocit soukromí. Dveře je totiž možné vyrobit z průsvitného skla, které propouští světlo, ale jinak je téměř neprůhledné. Podívejte se na naši galerii.

• Ochrana soukromí. Míra průhlednosti dveří je dána technologií úpravy skla. Nejčastěji jsou tyto varianty:
‒ Průsvitné sklo – toto sklo brání pohledům zvědavých kolemjdoucích lidí, protože je téměř neprůhledné, ale nebrání přístupu světla do místnosti a neomezuje tak její vzdušnost.
‒ Ornamentní sklo – rozostří dění za dveřmi a chrání tak vaše soukromí. Navíc je designově velmi zajímavé a často se využívá i na nejrůznější designové doplňky.
‒ Pískování – jde o úpravu, při které je působením částic křemičitého písku do skla vypískován grafický prvek (např. geometrické tvary, listy). Okolí tohoto grafického prvku je pak po pískování průsvitné, avšak ne průhledné. Výběr ornamentů a jejich tvarů je neomezený.

• Bezpečnost. Rodiče malých dětí někdy váhají, zda budou skleněné dveře dostatečně odolné i při dětských hrách. Můžeme vás ujistit, že dveře jsou téměř nerozbitné. A pokud by i došlo k této velmi nepravděpodobné situaci, technologie výroby bezpečnostního skla na to pamatuje a nehrozí poranění střepy.

• Bezpečnostní sklo.Vyrábíme vlastní bezpečnostní sklo dvou typů: vrstvené nebo tvarově tvrzené. Oba typy skel se skládají z několika vrstev běžného skla, mezi něž se vkládá vhodná mezivrstva. Mezivrstvou bývají ve většině případů speciální PVB fólie, které mohou být čiré i barevné. S barevnými fóliemi je možné vyrobit takové dveře, které ideálně zapadnou do designu vaší kanceláře nebo vašeho domu. Fólie mají ale současně bezpečnostní charakter. Skleněné dveře nejen zpevňují, ale v případě jejich rozbití drží všechny střepy pohromadě a eliminují riziko zranění.

Glasy = rychlá, přesná výroba i montáž a za příjemnou cenu. Skleněné dveře nainstalujeme jak v Jihomoravském kraji, tak v celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


Proč si pořídit skleněné dveře Glasy?

Především proto, že sklo je stejně funkční jako jiné materiály, ale navíc si je můžete navrhnout podle svého přání a potřeb. Určit jejich rozměr, vzhled, průhlednost, barvu, potisk či ozdobit vlastními motivy. Skleněné dveře snadno stylově začleníte do bytu, kanceláře, koupelny nebo komerčních prostor.

Silné stránky skla jako materiálu:

• moderní vzhled – jednoduchost a elegance
• možnost stylového a barevného sladění s celkovým designem zařizovaných prostor
• pevnost a dlouhá životnost speciálního skla
• snadná údržba
• využití ve venkovních prostorách i v interiérech

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám připravíme cenovou nabídku a odpovíme na vaše dotazy.


 

Výběr realizovaných skleněných dveří

Skleněné dveře se zárukou

  • 20 let na trhu v ČR i zahraničí
  • stovky spokojených zákazníků
  • vlastní výroba na rozloze 600 m2
  • vysoká životnost používaných skel a kování
  • a samozřejmě příjemná spolupráce
Přečtěte si více o nás

Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme
Do domu, bytu, paneláku
Luxusní i ekonomické

skleněné markýzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designové skleněné interiéry na míru

Skleněné sprchové kouty Skleněné schodiště Skleněné dveře

Ozvěte se nám

Nezávazně poradíme a navrhneme řešení.